Skip survey header

Wskaż swojego Najbardziej Pożądanego Pracodawcę

Witamy w gronie respondentów!

Zapraszamy do udziału wszystkich specjalistów i menedżerów w badaniu mającym na celu stworzenie Rankingu Najbardziej Pożądanych Pracodawców.

Pana/Pani odczucia, doświadczenia i opinie w tym zakresie będą dla nas niezwykle cenne.

Dzięki Państwa odpowiedziom będziemy mogli stworzyć kompleksowy raport, a co za tym idzie ranking "Najbardziej Pożądanych Pracodawców."

Wszystkie przekazywane informacje są poufne, a wyniki mogą zostać zaprezentowane jedynie w ramach zbiorczych zestawień statystycznych.

Czas wypełnienia wynosi około 2 minuty.

 
2. Dlaczego właśnie ta firma jest dla Pana/Pani Najbardziej Pożądanym Pracodawcą? 
Prosimy o wybranie wszystkich, które pasują. 
2. Płeć:
3. Poziom stanowiska:
4. Jaką branżę Pan/Pani reprezentuje?
5. Miejsce zamieszkania:
6. Wiek:
7. Dyscyplina zawodowa (obszar specjalizacji):
This question requires a valid email address.
Antal sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-566), ul. Puławska 2, jako administrator danych osobowych niniejszym informuje, że: Administratorem Danych Osobowych jest Antal sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-566), ul. Puławska 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000105676; Podanie danych osobowych w zakresie adresu e-mail jest dobrowolne, lecz konieczne do wysłania raportu przez Antal sp. z o. o.; Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu w treść swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych; Pańskie/Pani dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych oraz zgodnie z wszelkimi wymogami wynikającymi z przedmiotowego aktu prawnego; Pańskie/Pani dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu wykonania niniejszej Umowy; Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Organu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych odbywa się niezgodnie z przepisami prawa, ze szczególnym uwzględnieniem Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych;